Sterowanie ogrzewaniem

Inteligentne ogrzewanie to sposób na komfortową temperaturę w Twoim domu, a dodatkowo sposób na oszczędzenie pieniędzy na rachunkach za gaz / prąd / węgiel. Niezależnie od warunków na zewnątrz, temperatura w każdym pomieszczeniu zawsze będzie taka jaką wcześniej zaplanujesz w harmonogramie.

Wolisz spać w niższej temperaturze, ale budzić się gdy w pokoju jest już ciepło? Żaden problem!

W salonie na zmianę z żoną kręcicie pokrętłem na kaloryferze bo raz jest za zimno, a raz za gorąco?

Żaden problem!

Na wyjazd weekendowy wyłączasz piec, aby oszczędzić, ale wracasz do lodowatego domu?

Żaden problem!

Te i inne problemy rozwiąże system sterowania ogrzewaniem. Nie ma znaczenia czy w Twoim domu jest ogrzewanie za pomocą grzejników, podłogówki, podczerwieni.

Każda firma jest inna i każdy klient od swojego systemu wymaga czego innego, dlatego każdy projekt poprzedza wizja lokalna i szczegółowy wywiad z klientem nt. wymagań. Dzięki temu możemy zaoferować a następnie zainstalować system, z którego działania i niezawodności, nasz klient będzie w pełni zadowolony.

 

Usługę montażu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

1.

Skontaktuj się z nami: zadzwoń lub napisz maila

2.

Po wizji lokalnej i wywiadzie nt. oczekiwań klienta przygotujemy ofertę z 3 wariantami

3.

Wybierasz wariant który Ci odpowiada i umawiamy termin montażu

4.

Montujemy system i przeprowadzamy szkolenie z obsługi na miejscu

5.

Na sprzęt i usługę masz 24 miesiące gwarancji

6.

Chcesz rozbudować system? Nie ma problemu - skontaktuj się z nami