O firmie

Mam na imię Michał i od 2015 roku prowadzę tą firmę. Fascynacja elektroniką, automatyką i pojęciem inteligentnego domu towarzyszy mi odkąd pamiętam. Już na studiach jako temat pracy inżynierskiej wybrałem zagadnienie „Inteligentny dom oparty na Raspberry pi i mikrokontrolerach AVR”, gdzie od zera zaprojektowałem i zaprogramowałem rozproszony system IB. Na co dzień zawodowo zajmuję się (tu zaskoczenie) również automatyką , lecz przemysłową. Po godzinach i w weekendy prowadzę firmę, która jest sposobem na realizację mojego hobby i pasji do wszystkiego co jest związane z elektrycznością i automatyką. Wartości które wyznaję w prowadzeniu mojej działalności to profesjonalizm i niezawodność. Wiedzę na temat systemów które instaluję, nieustannie uaktualniam na kursach, seminariach, webinariach. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia elektryczne do wykonywania instalacji niskoprądowych.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem.

about.jpg
Zalety naszych instalacji

Bezpieczeństwo

Instalacje wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki czemu są bezpieczne i niezawodne.

Zdalny dostęp

Systemy alarmowe oraz systemy monitoringu, które instalujemy, oferują możliwość kontroli z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona, tabletu itp. .

Skalowalność

Możliwość późniejszej rozbudowy to ważna cecha oferowanych przez nas instalacji, do których bez problemu można dołożyć dodatkowe czujniki, aktory lub kamery.

Gwarancja i serwis

Na sprzęt, jak i na usługę przez nas wykonywaną dajemy gwarancję. A po jej zakończeniu oferujemy możliwość serwisu i rozbudowy systemu.

Szkolenia i certyfikaty
Grenton
Fibaro
1/1