Usługa integracji systemów

Inteligenty dom to tak naprawdę połączenie wielu różnych urządzeń, czujników i elementów w sprawnie pracującą całość.  Tak aby nie trzeba było każdego urządzenia sterować z osobnego pilota, a pracujące oddzielnie urządzenia nie zakłócały swojej pracy wzajemnie. Za pojęciem inteligentnego domu kryje się zintegrowanie wszystkich urządzeń w domu tak aby się ze sobą komunikowały i działały razem. Oferujemy usługi integracji urządzeń ze sobą nawzajem lub z systemami nadrzędnymi Smart-home. Integracja może dotyczyć sterowania np.:

·        oświetleniem

·        roletami, markizami, żaluzjami

·        klimatyzacją

·        gniazdkami 230V

·        pompami

·        bramami, szlabanami

·        podlewaniem

·        rekuperacją i wentylacją

·        ogrzewaniem

·        nagłośnieniem

·        i wiele innych

Każdy budynek jest inny i każdy klient od swojego systemu wymaga czego innego, dlatego każdy projekt poprzedza wizja lokalna i szczegółowy wywiad z klientem nt. wymagań. Dzięki temu możemy zaoferować a następnie zainstalować system, z którego działania i niezawodności, nasz klient będzie w pełni zadowolony.

 

Usługę montażu oferujemy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

1.

Skontaktuj się z nami: zadzwoń lub napisz maila

2.

Po wizji lokalnej i wywiadzie nt. oczekiwań klienta przygotujemy ofertę z 3 wariantami

3.

Wybierasz wariant który Ci odpowiada i umawiamy termin montażu

4.

Montujemy system i przeprowadzamy szkolenie z obsługi na miejscu

5.

Na sprzęt i usługę masz 24 miesiące gwarancji

6.

Chcesz rozbudować system? Nie ma problemu - skontaktuj się z nami