Wynajem alarmu na budowę

Wynajęcie systemu alarmowego na czas budowy i wykończenia domu lub firmy, to dobry sposób na odstraszenie potencjalnych złodziei, a co za tym idzie zmniejszenie strat. Domy w trakcie budowy i wykańczania najczęściej są okradane, znika dosłownie wszystko: bramy garażowe, okna, przewody, osprzęt itd.

Kolejną zaletą tymczasowego alarmu na budowę jest kontrola wykonawców, będziesz miał informację kiedy ktoś przychodzi, a kiedy opuszcza budowę za pomocą powiadomień SMS. Nie musisz też podawać ekipie budowlanej kodów lub pilota do uzbrajania alarmu – możesz to zrobić zdalnie.

Nie musisz się martwić, że elementy alarmu będą nosić ślady użytkowania – po budowie wypożyczony system alarmowy oddasz, a docelowy zainstalujesz po wykończeniu domu.

 

Do alarmu możesz wypożyczyć oprócz standardowych czujników ruchu i obecności, również:

  • Czujnik dymu

  • Czujnik gaz

  • Czujnik zalania

Wynajem alarmu na budowę to najlepsze rozwiązanie dla osób które nie chcą wydawać od razu dużej kwoty na docelowy system, a chcą odstraszać potencjalnych złodziei i chcą być powiadamiani o naruszeniach w czasie pracy alarmu.

 

Usługę wynajęcia alarmu na budowę świadczymy na terenie Wrocławia i okolic m.in. Łozina, Szczodre, Domaszczyn, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Kamień, Byków, Borowa, Raków, Smardzów, Oleśnica, Oleśniczka, Piecowice, Ligota Wielka, Ligota Mała, Śliwice, Brzezia Łąka, Kiełczówek, Wilczyce, Dobrzykowiece, Krzyków, Nadolice Wielkie, Chrząstawa Mała, Chrząstawa Wielka, Kamieniec Wrocławski, Szewce, Szymanów, Psary, Ligota Piękna, Wisznia Mała, Skarszyn.

1.

Skontatkuj się z nami

2.

Skonfigurujemy system pod Twoje wymagania

3.

Zamontujemy system na Twojej budowie

4.

Ciesz się tymczasowym alarmem na Twojej budowie

5.

Po okresie wynajmu zdemontujemy alarm

6.

Na docelowy system otrzymasz zniżkę!

micra-zestaw.jpg